הפרויקטים שלכם עם צוותי הניהול המתקדמים בשוק

0
מנהלי פרויקטים
0
שנות ניסיון
0
מגזרים עסקיים

// שירותי החברה //

PMO

ניהול פרויקטים מורכבים בסביבה רב תחומית ודינאמית. התמחות באינטגרציה, הצפת בעיות בזמן אמת ומתן פתרונות תוך חתירה ליישום ותוצאות.

ניהול סיכונים

בניית ארגז כלים למנהל הפרויקט והיזם שמציג את מכלול הסיכונים באופן שוטף, תוך הצגת המדדים בלוחות מחוונים וניתוח אנליטי, למשך חיי הסיכון והשפעותיו העתידיות על הפרויקט.

AGILE

מעטפת ארגונית לניהול פרויקטים בגישת האג'יל. ניהול פרויקט בלוחות זמנים קצרים (TTM), צוותי עבודה ייעודים, ליווי מנהלים והטמעת תרבות הכוללת שינוי תפיסה ארגוני ותרבותי.

ניהול לוחות זמנים

מתודולוגיות לניהול ובקרת לוחות זמנים שמיושמות בפרויקטים המרכזיים המנוהלים היום במשק. מענה מקצה לקצה: משלב האפיון, מעקב ובקרת לוחות הזמנים דרך הדרכה והטמעת הנוהל, עד דוחות בקרה המתעדכנים בזמן אמת ומציגים כל סטייה או חריגה מהתכנון המקורי.

ניהול תקציב

מתודולוגית בקרה תקציבית, מבוססות מתודולוגיית ה- PMBOK, שפותחה ע"י צוות מומחה של ניהול מגה פרויקטי הקמה בתעשיית ה -Semiconductor .

מיפוי וייעול תהליכים

הגדרה והטמעה של תהליכים ושגרות ניהול פרויקט מובנים שהם השלב הבסיסי בכל הקמה של תשתית ניהול פרויקטים חדשה בארגון ושל יציאה לדרך עם פרויקט חדש.

ניהול תכנון סטטורי

ניהול והובלה של תהליכים סטטוטוריים, גיבוש והכנת תוכניות ברמות השונות תוך היכרות מעמיקה עם גופי התכנון, הרגולציה, ובעלי העניין השונים. ניהול הליך הכרחי כשמדובר בתהליכים ארוכי טווח, רב-תחומיים ודינמיים, המשלבים מורכבות תקציבית ותפעולית.

ניהול הקמה

ניהול פרויקטי הקמה של תשתיות, מפעלים ופרויקטים הנדסיים. משלב התכנון. מיומנות מקצועית בהתאמת פתרונות בכל שלב של הפרויקט, גם בשלב הביצוע, במתן פתרון של צורך אחד או כמענה כולל לכל תהליך ההקמה.

ניהול ביצוע

ניהול קפדני של תהליך הביצוע שמבטיח עמידה באתגרים המשתנים ליווי הפרויקט. בניהול אתר העבודה ובפיקוח מוקדש דגש ייחודי על תהליכי העבודה והבטיחות כחלק מהמעקב ובקרת ביצוע. בתהליך העבודה נעשה שימוש קפדני בכלי דיווח ותיעוד.

// הפתרונות שלנו //

Control tower

מטה שליטה המאפשר לשלב נתונים ממגוון מערכות כגון נתונים פיננסים, סטטוס התקדמות לו"ז, נתוני ניהול סיכונים ולייצר תמונת מצב שלמה דרך מגדל בקרה המשמש את כלל מקבלי ההחלטות בארגון ומאפשר לקבל החלטות בזמן אמת.

DATA MANGMENT BI

שימוש בכלי BI לקבלת החלטות בניהול הפרויקט. כלים מתקדמים שמציגים נתוני אמת ומאפשרים לבחון מגמות ולנהל סיכונים בצורה אפקטיבית בזמן תגובה קצר.

פתרונות תוכנה

הטמעת כלים תומכים בניהול פרויקטים: כלי ALM כגון Jira ו- TFS, כלים לניהול פורטפוליו כגוןAgileCraft ,Microsoft Project , PRIMAVERA.

LEAN AGILE

כלי ניהולי המבוסס על שילוב של מתודולוגית ה-Lean Management שצמחה בתעשייה וגישת ה Agile שצמחה בהיי טק. פיתוח מוצר באופן היעיל ביותר במטרה להפחתת הסיכון לכישלון.

Lean Construction

כלי ייעודי לענף הבניה הכוללת ניהול לוגיסטי שמניבה מקסימום רווחים לקבלן וליזם הודות לביטול ומזעור בזבוזים והבטחה של תהליך רציף המבוסס על גישת Lean Managment.

ניהול פורטפוליו פרויקטים

שילוב בין מתודות עבודה מתקדמות למיומנויות ניהול ולהיכרות מעמיקה עם העולם העסקי. כלים לניהול המשאבים הארגוניים לאורך חיי הפרויקט וקבלת החלטות בשלב מוקדם לגבי סגירת פרויקטים שלא עומדים ביעדים.

// כתבות ומאמרים //

הזמן הוא הכוח המשפיע ביותר על פרויקט והוא אינו פתוח למשא ומתן. לא נותר לנו אלא לנהל את הפעולות שלנו כך שנצליח לבצע את כל תכולת הפרויקט בזמן שהוקצב…

12.01.2020

בשלבי תכנון הפרויקט, לאחר שרשימת התכולה מוכנה, הקשרים בין הפעילויות הותאמו ולוחות הזמנים הוקצו, הגיע הזמן להקצות את המשאבים…

25.08.2019

איך תצליחו להתמודד עם האתגרים האמיתיים של בניית עיר?

שכונה זה לא רק בתים!
בניית שכונה הוא תהליך מורכב שעול 6 מיליארד ש"ח בממוצע…

09.09.2019

איך צמצמנו ב-3 חודשים בלבד לוחות זמנים של פרוייקט מורכב?

במהלך הקמת תחנת הכוח סוגת, הצליח צוות התכנון שלנו לשפר את העמידה בלוחות הזמנים מ-51% ל-82%, בזכות צוות מקצועי ומיומן של מומחים…

09.09.2019

// נשמח לשמוע מכם //