צור קשר

    אני מסכים/ה שחברת AVIV AMCG תשתמש במידע שמסרתי לעיל למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של החברה המופיעה בתקנון האתר. להסרה ממאגרי המידע ומרשימות הדיוור בעתיד, תוכל לפנות ל-avivamcg@avivamcg.com.

תכנון פונקציונלי של מערכים

עמוד בית Aviv AMCG > אודות תכנון פיזי > תכנון פונקציונלי של מערכים

תכנון פונקציונאלי מהווה שכבה תכנונית מובילה ומנחה
של הצרכים התפעוליים בארגון

תכנון פונקציונאלי של מערך מהווה שכבה תכנונית מובילה ומנחה המשקפת בשפה תכנונית – הנדסית את הצרכים התפעוליים של הארגון בצוות התכנון של הפרויקט. תכנון פונקציונלי של מערכים (LAYOUT) מבוצע למגוון רחב של סוגי שטחים וארגונים: מפעלים, מעבדות, מחסנים, משרדים, מוסדות חינוך, בריאות.

ב- AVIV AMCG פותחה גישה תכנונית חדשנית ה- Kaizen Layout המבוססת על עקרונות ה- Lean. גישה זו מציגה תהליך תכנון מעצים לנציגים מהמדרג הארגוני השותפים בתהליך, לצורך השגת התוצרים. בנוסף על לימוד הצרכים התפעוליים והשלביות בשינוי במשאבים בהתאם לאופק התכנון, מתבצעת מדידה למבנים ולציוד לצורך גיבוש חלופות גושים ועד להשלמת תכנון מפורט של החללים השונים והעמדת הציוד.

ל- AVIV AMCG ניסיון רב שנים בתכנון מערכי ייצור בתעשיית הסמיקונדקטור במספר רב של פרויקטי הקמה ופרוייקטי שדרוג טכנולוגיות. ל- AVIV AMCG ניסיון רב בתכנון Layout ושל קווי הייצור בחדרים הנקיים, של אזורים תומכי ייצור וקומות התמיכה נוספות (SubFab).