צרו קשר

PMO ואינטגרציה

ניהול מגה פרויקטים ופרויקטים מורכבים משול לניצוח על תזמורות גדולות,
לא די בנגינה מעולה של כל כלי בתזמורת בנפרד, אלא נדרש מנצח דומיננטי

כפי שניצוח הוא מעשה ההנחיה של ביצוע מוזיקלי, כך גוף PMO הוא מעשה ההנחיה לניהול מגה פרויקטים ופרויקטים מורכבים. כאשר כל פרויקט הוא כלי נגינה בודד שיש לנהלו, וכלל הפרויקטים מרכיבים את המגה פרויקט עליו יש לנצח – והמנצח הוא מנהל ה- PMO והאינטגרציה.

לצורך עמידה ביעדי מגה פרויקט, אנו משלבים את יכולת ניהול הפרויקטים הרב תחומיים הקיימות ב-AVIV, יחד עם ניסיוננו בסנכרון ואינטגרציה של ריבוי פרויקטים בארגון. לצורך כך אנו מקימים מערך PMO לניהול, בקרה ואינטגרציה של הפרויקט. מערך זה מותאם בגודלו להיקפים הניהוליים הנדרשים.

המומחיות שלנו הינה ניהול מגה פרויקטים מורכבים ורב-תחומיים המשלבים מגוון יכולות המשתנות לאורך חיי הפרויקט ומביאות את האנשים הנכונים בזמן הנכון. המומחים שלנו מביאים ניסיון מקצועי עשיר ועדכני בכל אספקט של ניהול ה- PMO והאינטגרציה: הבנה רחבה, יכולת לסנכרן, לשלב, לעמוד בלו”ז, תקציב ואיכות, ליצר פלטפורמה לקבלת החלטות מבוססת מידע, להרים דגלים אדומים ולהציף בעיות בזמן, לתת פתרונות, לנהל תקשורת, הזדמנויות ואתגרים. המומחים שלנו מכירים היטב את סביבת הפעולה ומחויבים ללקוח, חותרים ליישום ולתוצאות.