צרו קשר

ליווי מנהלים וחדשנות בשיטות עבודה

דף הבית Aviv AMCG > אודות ייעוץ ניהולי > ליווי מנהלים וחדשנות בשיטות עבודה

AVIV AMCG עוסקת בהובלה של הארגון למצוינות, כחלק ממיומנויות
הליווי הניהולי שלנו, אנחנו מתאימים שיטה ויועץ מלווה לדרגים השונים בארגון,
מדרג ראשי הצוותים ועד הנהלה בכירה

אנו מתאימים שיטה וכלים שיאפשרו למנהל להתקדם, להתעצם ולעמוד ביעדיו, כמו כן אנו מלווים הנהלות בהטמעת תהליכים חוצי חברה. זאת לצד הגדרה, בנייה והקמת תשתיות לשיטות עבודה אפקטיביות, יצירת פתרונות חדשניים והטמעת פתרונות דיגיטליים.

ארגון ושיטות, חדשנות בשיטות עבודה – AVIV AMCG מובילה גיבוש פתרונות הכוללים שיפור אפקטיביות תהליכים, תקינת עבודה והתייעלות, בניית מדדים וכלי בקרה ומדידה והטמעת שיטות עבודה וניהול מתקדמות ופתרונות דיגיטליים.

התייעלות חוצת ארגון ושיפור אפקטיביות תהליכי מטה – התייעלות נכונה משמעה מציאת נקודת האיזון בין יעילות לאפקטיביות תוך הסתכלות מתמדת על יעדי הארגון ומיקומו בזירת התחרות. המגמה שאנו מובילים ממקדת את התהליך במעבר מעיסוק בהתייעלות בעלויות ישירות להתייעלות ארגונית כוללת. AVIV AMCG מתמחה בליווי ארגונים בהתאמת מבנה העלויות שלהם לשינויים בסביבה העסקית ובמבנה התחרות. צוות המומחים מסייע בבניית גופי מטה רזים התומכים בפעילות העסקית והתפעולית וביצירת אינטגרציה ושפה משותפת בין גורמים בשרשרת הערך מצמצמת באופן משמעותי את ה”עודפים”.

ליווי מנהלים – מנהלי הארגון, לעומק כל השדרה הניהולית, הם המנוף שמניע את הארגון. אנחנו מעניקים הזדמנות במצוא שותפים לחשיבה על דילמות ניהוליות, על ניהול שינוי, על כלים ניהוליים מעשיים, על בניית הצוות הניהולי ועל כל נושא שבעולם הניהולי והאישי שמנהל (שלעיתים בודד בתפקידו) חווה ביום יום. אנו מעמידים לרשות הלקוח צוות יועצים בכירים שמילאו שורה של תפקידי ניהול בכירים בחברות מובילות. המפגשים מתקיימים באופן, במיקום ובתדירות שמותאמים לצרכי המנהל. אנחנו מקפידים לסמן מדדי הצלחה ברורים לעבודת הליווי ולעמוד בהם.

ניהול פרויקטים ופורטפוליו – ארגונים רבים מנהלים מספר רב של פרויקטים במקביל, הרבה מעבר לקיבולת משאביהם. השיטה מביאה למצב בו הארגון אינו עומד ביעדי הלו”ז. התייחסות למשאבים הארגוניים הנדרשים לאורך חיי הפרויקט, כבעלי קיבולת מוגבלת, ולפרויקטים שעליהם לבצע כמלאי, יאפשר את קיצור סך זמן הפרויקט. כמו כן היא תאפשר קבלת החלטות לגבי סגירת פרויקטים שלא עומדים ביעדיהם בשלב מוקדם היות והארגון מוגבל בכמות הפרוייקטים בהם הוא יכול להתמקד. ניהול מוצלח ויעיל של פרויקט הוא מרכיב קריטי בחיי ארגונים עסקיים, שבכוחו לחרוץ את תוצאותיהם העסקיות לשנים ארוכות. מתוך כך, נמצא תחום ניהול פרויקטים בחזית הידע של מדעי הניהול, והוא דורש שילוב בין מתודות עבודה מתקדמות למיומנויות ניהול ולהיכרות מעמיקה עם תחום העיסוק בו מתנהל הפרויקט.