צרו קשר

אסטרטגיה ושיפור כושר התחרות

דף הבית Aviv AMCG > אודות ייעוץ ניהולי > אסטרטגיה ושיפור כושר התחרות

היועצים של AVIV AMCG הם האסטרטגים המועדפים על ידי מנהלים וארגונים מובילים, יזמיים וחדשניים, במגזר העסקי ושל מקבלי החלטות במגזר הציבורי.

היועצים שלנו מונעים על ידי DNA של מצוינות ישראלית, יצירתיות, חדשנות, שאפתנות, גמישות והישגיות. הצעת הערך של AVIV AMCG כוללת מענה כולל לצרכים האסטרטגיים של הארגון זאת על ידי מינוף ידע, ניסיון ומתודולוגיות ברמה עולמית להבנת הסביבה ובכך להביא לפריצת דרך אסטרטגית.

אנו מסייעים לארגונים לבסס יכולות תחרותיות, לשפר את המומנטום והאפקטיביות העסקית, התפעולית והארגונית, לייצר תהליכי צמיחה והתרחבות עסקית, להתמודד עם תהליכי שינוי ו’שיבוש’ סביבת הפעולה.

היועצים של AVIV AMCG מסייעים ללקוחות להגדיר כיוונים אסטרטגיים תחרותיים מתוך הבנה מעמיקה של דינמיקה ותהליכי שינוי בסביבת הפעילות, ועל ידי מתן פתרונות יצירתיות לביסוס התחרותיות של הארגון אל מול הסביבה המשתנה. באמצעות תהליך של חידוד המיקוד התחרותי ובסיס היתרון מול השוק, מגיע הארגון להחלטות באילו זירות תחרותיות מומלץ להתמקד, מה הן היכולות התחרותיות הנדרשות, ומה הן יוזמות צמיחה הלא-אורגניות המוסיפות ערך על מנת למקסום סיכויי הצמיחה.

בנוסף, אנחנו מסייעים לארגונים בפיתוח מדיניות ציבורית לאומית לשם הגברת אפקטיביות ההשפעה הרגולטורית על שווקים, פיתוח נכסי ציבור והבטחת אספקה יעילה של שירותים תוך התחשבות באינטרסים של כלל בעלי העניין.